Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Zrzeszona w Polskim Związku Karate Tradycyjnego

Grafik

Wybierz placówkę

CSiAR ul. Pomorska 83/85 Łódź

sala wielofunkcyjna

Poniedziałek

sala do sztuk walki

  • 16.45-17.30 Przedszkolaki NOWA (AS)

  • 17.10-18.30 Łódź Miastem Super Dzieciaków (Gr1)

  • 17.30-18.30 Dzieci w wieku szkolnym NOWA (KK)

  • 18.30–19.30 Dzieci 8-6 kyu ML

  • 18.30-19.40 Dzieci i młodzież 6-1 kyu KK

  • 19.40-20.50 Młodzież i Dorośli 8-4 kyu ML

  • 19.40-20.50 Młodzież i Dorośli zaawansowani KK

sala wielofunkcyjna

Wtorek

sala do sztuk walki

  • 16.30-17.45 Łódź Miastem Super Dzieciaków (Gr 3)

  • 16.45- 17.45 Dzieci 9-7 kyu MD

  • 17.45-18.45 kadra (wytypowane osoby)

  • 17.45-18.30 Przedszkolaki NOWA (MD)

  • 17.45-18.45 Dorośli NOWA (KKB) – od 1.X.2019

    Sala wschodnia ul. Rewolucji 1905r 52, Budynek H

sala wielofunkcyjna

Środa

sala do sztuk walki

  • 16.45-17.30 Przedszkolaki NOWA (AS)

  • 17.10-18.30 Łódź Miastem Super Dzieciaków (Gr 2)

  • 17.30-18.30 Dzieci NOWA (KK)

  • 18.30-19.30 Dzieci 8-6 kyu ML

  • 18.30-19.40 Dzieci i młodzież 6-1 kyu KK

  • 19.40-20.50 Młodzież i Dorośli 8-4 kyu ML

  • 19.40-20.50 Młodzież i Dorośli zaawansowani (KK)

sala wielofunkcyjna

Czwartek

sala do sztuk walki

  • 16.30-17.45 Łódź Miastem Super Dzieciaków (Gr 4)

  • 16.45- 17.45 Dzieci 9-7 kyu MD

  • 17.45-18.45 kadra (wytypowane osoby)

  • 17.45-18.30 Przedszkolaki NOWA (MD)

  • 17.45-18.45 Dorośli NOWA (KKB) – od 1.X.2019

    Sala wschodnia ul. Rewolucji 1905r 52, Budynek H

sala wielofunkcyjna

Piątek

sala do sztuk walki

  • 16.30-18.00 Łódź Miastem Super Dzieciaków (Gr16)

  • 18.00-19.30 Łódź Miastem Super Dzieciaków (Gr17)

Dom Kultury "502" ul. Sacharowa 18 Łódź

sala baletowa

Poniedziałek

sala baletowa

  • 16.30-17.30 NOWA grupa (KŁ)

  • 17.30-19.00 Dzieci, młodzież, dorośli średnio-zaawansowani i zaawansowani (KŁ)

sala baletowa

Środa

sala baletowa

  • 16.30-17.30 NOWA grupa (KŁ)

  • 17.30-19.00 Dzieci, młodzież, dorośli średnio-zaawansowani i zaawansowani (KŁ)

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Pogonowskiego 27/29

Wtorek

  • 16.30-17.25 Dzieci i młodzież NOWA + II rok (KKB)

Czwartek

  • 16.30-17.25 Dzieci i młodzież NOWA + II rok (KKB)

Szkoła Podstawowa nr 9 os. Dolnośląskie 204a Bełchatów

sala treningowa

Poniedziałek

sala treningowa

  • 17.00-18.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 2

  • 18.00-19.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 3

  • 19.00-20.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 5

sala treningowa

Wtorek

sala treningowa

  • 17.00-18.00 Karate dla dzieci i młodzieży NOWA GRUPA

  • 18.00-19.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 4

sala treningowa

Czwartek

sala treningowa

  • 17.00-18.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 2

  • 18.00-19.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 3

  • 19.00-20.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 5

sala treningowa

Piątek

sala treningowa

  • 17.00-18.00 Karate dla dzieci i młodzieży NOWA GRUPA

  • 18.00-19.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 4

Instruktorzy:

KK – Katarzyna Krzywańska

KKB – Karolina Kobylińska

AS – Adam Sarzyński

MD – Monika Dąbrowska

AR- Aleksandra Rusak

ML- Mikołaj Lewandowski

TM - Tomasz Michałowski

TJ- Tomasz Jończyk