Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Zrzeszona w Polskim Związku Karate Tradycyjnego

Akademia

Łódzka Akadamia Karate Tradycyjnego

ŁAKT jest stowarzyszeniem sportowym, do którego może przystąpić każdy, kto chciałby zadbać o zdrowie, wygląd i kondycję własnego organizmu. Na treningi karate zapraszamy całe rodziny. W oferowanych formach aktywności fizycznej wykorzystujemy wszystko, co najbardziej wartościowe w tradycji sztuki samoobrony karate.

Proponujemy zajęcia prowadzone na najwyższym poziomie przy doświadczonych instruktorów, których wybraliśmy spośród utytułowanych zdobywców medali w międzynarodowych zawodach karate tradycyjnego. Obok promocji zdrowego stylu życia, wzorowej kondycji fizycznej, samopoczucia i świetnego wyglądu staramy się przekazywać naszym adeptom istotę tradycji budo oraz kodeksu bushido. Stały się one bowiem podwaliną dla rozkwitu jednego z najlepiej zorganizowanych społecznie i ekonomicznie krajów świata, jakim niewątpliwie jest Japonia. Łączy nas wspólna pasja, trening, zabawa oraz chęć generowania pozytywnej energii.

Akademia na Youtube

Social media

Pobierz dokumenty

Dokumenty
do pobrania

Zarząd

Katarzyna Krzywańska

Katarzyna Krzywańska PREZES

Magister Uniwersytetu Łódzkiego. Studiowała na Wydziale Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego UŁ. Licencjonowana instruktor Polskiego Związku Karate Tradycyjnego (4 dan). Wielokrotna medalistka mistrzostw Świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym. Mistrzyni świata w kata indywidualnym i w en-bu kobieta/mężczyzna. Absolwentka warsztatów z techniki pilates zorganizowanych przez Instytut Pilatesa w Polsce oraz dr Jolantę Ignaszewską-Kuehbauch. Autorka książki „…nie tylko pilates”. Licencjonowana pilot wycieczek zagranicznych, przewodnik po Łodzi. W Akademii odpowiada za najwyższy poziom treningów i oferowanych zajęć. Koordynuje również pracę zespołu instruktorów, decyduje w sprawach organizacyjnych dotyczących treningów.

Piotr Oleś

Piotr Oleś WICEPREZES

Absolwent socjologii na Uniwersytecie Łódzkim. Zawodowy manager. W Łódzkiej Akademii Karate Tradycyjnego trenuje od 2005r. traktując karate jako sposób życia i drogę (do) w każdym elemencie codziennego życia. Jest ekspertem i doradcą w kierowaniu działaniami ŁAKT. Posiada stopień mistrzowski 2 dan.

Igor Felisiak

Igor Felisiak CZŁONEK ZARZĄDU

Magister Uniwersytetu Łódzkiego, studiował na Wydziale Filozoficzno-Historycznym UŁ oraz na Wydziale Stosunków Międzynarodowych Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi. Absolwent Studium Języków Europejskich „Correct” w Łodzi. Obecnie członek zarządu jednej ze spółek deweloperskich. Karate traktuje jako sposób na zachowanie sprawności fizycznej i pewności siebie. W Akademii koordynuje relacje z partnerami.