Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Zrzeszona w Polskiej Unii Karate Tradycyjnego 

Akademia

Łódzka Akadamia Karate Tradycyjnego

ŁAKT jest stowarzyszeniem sportowym, do którego może przystąpić każdy, kto chciałby zadbać o zdrowie, wygląd i kondycję własnego organizmu. Na treningi karate zapraszamy całe rodziny. W oferowanych formach aktywności fizycznej wykorzystujemy wszystko, co najbardziej wartościowe w tradycji sztuki samoobrony karate.

Proponujemy zajęcia prowadzone na najwyższym poziomie przy doświadczonych instruktorów, których wybraliśmy spośród utytułowanych zdobywców medali w międzynarodowych zawodach karate tradycyjnego. Obok promocji zdrowego stylu życia, wzorowej kondycji fizycznej, samopoczucia i świetnego wyglądu staramy się przekazywać naszym adeptom istotę tradycji budo oraz kodeksu bushido. Stały się one bowiem podwaliną dla rozkwitu jednego z najlepiej zorganizowanych społecznie i ekonomicznie krajów świata, jakim niewątpliwie jest Japonia. Łączy nas wspólna pasja, trening, zabawa oraz chęć generowania pozytywnej energii.

Akademia na Youtube

Social media

Pobierz dokumenty

Dokumenty
do pobrania

Zarząd

Katarzyna Krzywańska

Katarzyna Krzywańska PREZES

Magister Uniwersytetu Łódzkiego. Studiowała na Wydziale Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego UŁ. Licencjonowana trener Polskiej Unii Karate Tradycyjnego (4 dan). Wielokrotna medalistka mistrzostw Świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym. Mistrzyni świata w kata indywidualnym i w en-bu kobieta/mężczyzna. Absolwentka warsztatów z techniki pilates zorganizowanych przez Instytut Pilatesa w Polsce oraz dr Jolantę Ignaszewską-Kuehbauch. Autorka książki „…nie tylko pilates”. Licencjonowana pilot wycieczek zagranicznych, przewodnik po Łodzi. Licencjonowana instruktor Slow Joggingu i Trener Aktywności Outdoorowych. W Akademii odpowiada za najwyższy poziom treningów i oferowanych zajęć. Koordynuje również pracę zespołu instruktorów, decyduje w sprawach organizacyjnych dotyczących treningów.

Tomasz Jończyk

Tomasz Jończyk WICEPREZES

Magister wychowania fizycznego i rekreacji ruchowej. Trener kadry Polskiej Unii Karate Tradycyjnego. Instruktor karate, Szef Karate Team Bełchatów. Instruktor gimnastyki korekcyjnej. Dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej w Bełchatowie. Karate trenuje od 1991r. Posiada stopień mistrzowski 5 dan.