Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Zrzeszona w Polskiej Unii Karate Tradycyjnego 

Fotorelacja

Obóz letni ŁAKT 24.06-01.07.2024r Dojo Stara Wieś

Pierwszy dzień obozu prawie: trening karate, Turniej 5 podań, figle na placu zabaw, szydełkowanie, zaplatanie wianków, zabawy z Klanzą i trening indywidualny.

Drugi dzień obozu: treningi karate, plażowanie, planszówki, sztafeta, prezentacja o sztukach walki i oczywiście mecz Polska-Francja Euro 2024 ????????????

Dzień trzeci obozu: spotkanie z Żołnierzami Jednostki Wojskowej Komandosów Lubliniec, ABC pierwszej pomocy, treningi karate, warsztaty komunikacji, zajęcia plastyczne, wieczór z krzyżówką i plażowanie. I upał.... ????

Dzień czwarty: treningi karate, plażowanie, spacer do sklepu, spotkanie z Panią Bozena Jarnot - honorową Konsul RP na Hawajach, ognisko i pieczenie kiełbasek.

Dzień piąty obozu: treningi karate, trening wytrzymałościowy, plażing, gry i zabawy z wodą, quiz karate, krzyżówki i bajka na dobranoc ????

Szósty dzień obozu: treningi karate, trening samoobrony z Sensei Tomaszem Michałowskim z karatepabianice.pl ,plażing, gry i zabawy, malowanie buziek, kolorowanki, budowle z klocków, gra terenowa i ostatnie szlify przed egzaminami. Upał dopisał ????

Dzisiaj każdy dostał plakat obozowy,na którym można zbierać podpisy Sensei, koleżanek i kolegów.

Siódmy dzień obozu-prawie na mecie. Był to dzień egzaminów Polska Unia Karate Tradycyjnego ,do którego przystąpiło 52 uczestników. Dla grupy starszej trening poprowadził Sensei Paweł Krzywański. Debiutanci obozowi przeszli test na Samuraja. A wieczorem podsumowaliśmy obóz, wręczyliśmy dyplomy za egzaminy oraz nagrody za obozowe turnieje.

Powrót