Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Zrzeszona w Polskiej Unii Karate Tradycyjnego 

Fotorelacja

Obóz letni Łódzkiej Akademii Karate Tradycyjnego 27 czerwca-4 lipca 2015r Dojo-Stara Wieś

To był niezwykle udany obóz! Dojo-Stara Wieś tradycyjnie zaoferowało nam komfortowe zakwaterowanie w japońskich domkach, pyszne jedzenie i piękną pogodę. W tym roku atrakcji było sporo. Oprócz gier na boisku, kąpieli w jacuzzi i basenie, ogniska, dyskoteki, projekcji bajek, zajęć plastycznych, gier stolikowych i oczywiście treningów karate i cross gościliśmy:

Katrin Kargbo- która poprowadziła zajęcia przy muzyce: karate cardio i zumbę

Annę Krysztofiak- która opowiedziała ciekawe historie o kulturze japońskiej i zagrała na japońskich instrumentach

Odbył się również Turniej Kumite (wolna walka), który zwyciężył Mateusz Józefowski, na miejscu drugim uplasował się Dawid Banasiak, trzecie miejsce ex aequo zajęli Andżelika Serwatka i Dawid Motylski. Dzieci wzięły udział również w wyścigach rzędów, a wszyscy uczestnicy w konkursie: Kalambury i Rebusy.

Odwiedziliśmy również Przedbórz i plażowaliśmy nad tamtejszym zalewem korzystając z infrastruktury: zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, pola do minigolfa, placów zabaw i boisk.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali: Katarzyna Krzywańska, Tomasz Jończyk, Katarzyna Łuczak, Kasper Kawecki, Maria Depta, Karolina Kobylińska i Ariel Kamecki.

 

Dziękujemy wszystkim za miłą atmosferę i fajnie spędzony czas!

Foto.T.Śliskowski, A.Olawiński, P.Jurek

Powrót