Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Zrzeszona w Polskiej Unii Karate Tradycyjnego oraz w Polskim Związku Karate Tradycyjnego

Aktualność

Obóz letni ŁAKT 2020

2020-07-04

Zakończyliśmy niezwykle udany i pełen dobrej energii obóz letni ŁAKT, który tradycyjnie odbył się w Europejskim Centrum Budo „Dojo - Stara Wieś”.

W programie obozu znalazły się:

1.Treningi karate tradycyjnego

2.Zajęcia sportowe

3.Gry i zabawy w terenie

4.Ognisko z pieczeniem kiełbasek

5.Korzystanie z sauny

6.Projekcje bajek i filmów

7.Egzaminy na stopnie uczniowskie Kyu 

8.Konkursy/Turnieje sportowe

9.Niespodzianki obozowe

10.Spotkanie ze Strażakami, podczas którego dwoiedzieliśmy się, jak bezpiecznie spędzać wakacje i poznaliśmy wyposażenie wozu strażckiego

11.Zajęcia plastyczne

12.Zajęcia z Panią Arianną Czerwińską "Jak pisać CV" (dla młodzieży)

13.Warsztaty teatralne z Michałem Mielczarkiem- solistą aktorem, tenorem Teatru Muzycznego w Łodzi

14.Podstawy treningu parkour z Rafałem Czaplińskim

 

Oto wyniki Turniejów i Konkursów obozowych:

TURNIEJ OBOZOWY KUMITE ( „ŁAPKI”)

BIAŁE PASY – GRUPA MŁODSZA:

I miejsce: Radosław Karliński

II miejsce: Konrad Szafran

III miejsce: Paulina Jusis

IV miejsce: Mikołaj Wilmański

BIAŁE PASY – GRUPA STARSZA:

I miejsce: Grzegorz Chałubek

II miejsce: Oliwia Bogusz

III miejsce: Kinga Wójcik

IV miejsce: Wiktoria Smoleńska

ŻÓŁTE I POMARAŃCZOWE PASY :

I miejsce: Igor Beśka

II miejsce: Maria Widawska

III miejsce: Witold Jadczyk

ZIELONE PASY :

I miejsce: Bartosz Felchner

II miejsce: Oliwier Pankowski

III miejsce: Marek Kiedrzyński

NIEBIESKIE I BRĄZOWE PASY – DZIEWCZĘTA:

I miejsce: Alicja Zielińska

II miejsce: Katarzyna Balicka

III miejsce: Amelia Szymańska

IV miejsce: Rozalia Kowalska

NIEBIESKIE I BRĄZOWE PASY – CHŁOPCY:

I miejsce: Paweł Samochin

II miejsce: Jan Sadowski

III miejsce: Jan Zieliński

IV miejsce: Eryk Cendrowicz

 

TURNIEJ OBOZOWY KATA DRUŻYNOWE

BIAŁE,ŻÓŁTE, POMARAŃCZOWE PASY:

I miejsce: Oliwia Madaj, Kinga Wójcik, Oliwia Bogusz

II miejsce: Albert Szurgot, Mikołaj Szewczyk, Wojciech Matczak

III miejsce: Liliana Rudnicka, Maria Widawska, Igor Beśka

IV miejsce: Anastazja Samochin, Weronika Kmieciak, Mateusz Kowalczyk

ZIELONE PASY :

I miejsce: Witold Olczyk, Marek Kiedrzyński, Aleksander Wroński

II miejsce: Stanisław Sawicki, Oliwier Pankowski, Bartosz Felchner

III miejsce: Witold Jadczyk, Igor Kubicki , Matylda Kędzierska

IV miejsce: Tymoteusz Tłoczek, Michał Ścigała, Mateusz Mikołajczyk

NIEBIESKIE PASY:

I miejsce: Nelly Łagowska, Lena Łagowska, Daria Adamus

II miejsce: Katarzyna Balicka, Amelia Szymańska, Małgorzata Molis

III miejsce: Rozalia Kowalska, Dominik Rygiel, Eryk Cendrowicz

IV miejsce: Nikola Foltyn, Maja Kuban, Maja Rudnicka

KONKURS PLASTYCZNY:

I miejsce: Grzegorz Soboń i Igor Beśka

II miejsce: Kinga Wójcik

III miejsce: Weronika Kmieciak

IV miejsce: Malwina Szramke

Foto: M.Bogusz, K.Krzywańska, K.Kobylińska, A.Rusak, W.Zieliński, R.Pankowska, D.Rygiel

Powrót