Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Zrzeszona w Polskim Związku Karate Tradycyjnego

Grafik

Wybierz placówkę

CSiAR ul. Pomorska 83/85 Łódź

sala wielofunkcyjna

Poniedziałek

sala do sztuk walki

  • 16.45-17.30 Przedszkolaki NOWA (ML)

  • 17.30-18.30 Dzieci 9-8 kyu (ML)

  • 17.30-18.40 Dzieci od 7 kyu (KK)

  • 18.40-19.40 Kadra Kumite (ML)

  • 18.45-19.45 Grupa G – młodzież i dorośli od 6 kyu (KK)

  • 19.45-21.00 Grupa EL – młodzież i dorośli od 8 kyu (ML)

  • 19.45-21.00 Zaawansowani – młodzież i dorośli od 3 kyu (KK)

sala wielofunkcyjna

Wtorek

sala do sztuk walki

  • 16.45- 17.45 Dzieci NOWA + białe pasy II rok (PB/MSz)

  • 16.45- 17.45 Dzieci 8-6 kyu (KKB)

  • 17.45- 19.00 Zaawansowani młodzież i dorośli od 5 kyu (TJ)

  • 19.30- 20.30 NOWA młodzież i dorośli (TJ)

sala wielofunkcyjna

Środa

sala do sztuk walki

  • 16.45-17.30 Przedszkolaki NOWA (ML)

  • 17.30-18.30 Dzieci 9-8 kyu (ML)

  • 17.30-18.40 Dzieci od 7 kyu (KK)

  • 18.45-19.45 Grupa G – młodzież i dorośli od 6 kyu (ML)

  • 18.45-19.45 Kadra – konkurencje drużynowe (KK)

  • 19.45-21.00 Grupa EL – młodzież i dorośli od 8 kyu (ML)

  • 19.45-21.00 Zaawansowani – młodzież i dorośli od 3 kyu (KK)

sala wielofunkcyjna

Czwartek

sala do sztuk walki

  • 16.45- 17.45 Dzieci 8-6 kyu (KKB)

  • 16.45- 17.45 Dzieci NOWA + białe pasy II rok (PB/MSz)

  • 17.45- 19.00 Zaawansowani młodzież i dorośli od 5 kyu (TJ)

  • 19.30- 20.30 NOWA młodzież i dorośli (TJ)

Dom Kultury "502" ul. Gorkiego 18 Łódź

sala baletowa

Poniedziałek

sala baletowa

  • 16.00-17.00 NOWA dzieci, młodzież i dorośli (KŁ)

  • 17.00-18.00 do 6 kyu (KŁ)

  • 18.00-19.00 Zaawansowani od 5 kyu (KŁ)

sala baletowa

Środa

sala baletowa

  • 16.00-17.00 NOWA dzieci, młodzież i dorośli (KŁ)

  • 17.00-18.00 do 6 kyu (KŁ)

  • 18.00-19.00 Zaawansowani od 5 kyu (KŁ)

Szkoła Podstawowa nr 23 ul. Gdańska 16 Łódź

sala baletowa

Wtorek

sala baletowa

  • 17.00-18.00 NOWA GRUPA KARATE - dzieci, młodzież, dorośli (KŁ)

sala baletowa

Czwartek

sala baletowa

  • 17.00-18.00 NOWA GRUPA KARATE - dzieci, młodzież, dorośli (KŁ)

Szkoła Podstawowa nr 9 os. Dolnośląskie 204a Bełchatów

sala treningowa

Poniedziałek

sala treningowa

  • 17.00-18.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 2

  • 18.00-19.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 3

  • 19.00-20.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 5

sala treningowa

Wtorek

sala treningowa

  • 17.00-18.00 Karate dla dzieci i młodzieży NOWA GRUPA

  • 18.00-19.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 4

sala treningowa

Czwartek

sala treningowa

  • 17.00-18.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 2

  • 18.00-19.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 3

  • 19.00-20.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 5

sala treningowa

Piątek

sala treningowa

  • 17.00-18.00 Karate dla dzieci i młodzieży NOWA GRUPA

  • 18.00-19.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 4

Instruktorzy:
KK- Katarzyna Krzywańska
TJ- Tomasz Jończyk
KŁ- Katarzyna Łuczak
KKB- Karolina Kobylińska
ML- Mikołaj Lewandowski

Asystenci instruktorów:
PB- Patrycja Brodek
MŚ – Michał Świaboda
MSz- Michał Szymczak