Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Zrzeszona w Polskim Związku Karate Tradycyjnego

Grafik

Wybierz placówkę

CSiAR ul. Pomorska 83/85 Łódź

sala wielofunkcyjna

Poniedziałek

sala do sztuk walki

  • 16.45-17.30 Przedszkolaki (ML)

  • 17.30-18.30 Dzieci 8-7 kyu (ML)

  • 17.30-18.40 Dzieci od 6 kyu (KK)

  • 18.40-19.40 Kadra dzieci i młodzież (ML)

  • 18.40-19.40 Dorośli i młodzież początkujący NOWA + do 8 kyu (KK)

  • 19.40-21.00 Młodzież i dorośli Grupa EL (ML)

  • 19.40-21.00 Młodzież i dorośli zaawansowani (KK)

sala wielofunkcyjna

Wtorek

sala do sztuk walki

  • 16.45- 17.45 Dzieci NOWA (MD)

  • 16.45- 17.45 Dzieci 9-8 kyu (PB/MSz)

  • 17.45- 18.45 Dzieci 8-6 kyu (KKB)

sala wielofunkcyjna

Środa

sala do sztuk walki

  • 16.45-17.30 Przedszkolaki (ML)

  • 17.30-18.30 Dzieci 8-7 kyu (ML)

  • 17.30-18.40 Dzieci od 6 kyu (KK)

  • 18.40-19.40 Dorośli i młodzież początkujący NOWA + do 8 kyu (ML)

  • 18.40-19.40 Kadra dzieci i młodzież (KK)

  • 19.40-21.00 Młodzież i dorośli Grupa EL (ML)

  • 19.40-21.00 Młodzież i dorośli zaawansowani (KK)

sala wielofunkcyjna

Czwartek

sala do sztuk walki

  • 16.45- 17.45 Dzieci 9-8 kyu (PB/MSz)

  • 16.45- 17.45 Dzieci NOWA (MD)

  • 17.45- 18.45 Dzieci 8-6 kyu (KKB)

sala wielofunkcyjna

Piątek

sala do sztuk walki

  • 16.30- 17.30 Kadra kumite juniorzy młodsi i starsi (ML) – od X.2018

Dom Kultury "502" ul. Sacharowa 18 Łódź

sala baletowa

Poniedziałek

sala baletowa

  • 16.30-17.30 NOWA grupa (KŁ)

  • 17.30-19.00 Dzieci, młodzież, dorośli średnio-zaawansowani i zaawansowani (KŁ)

sala baletowa

Środa

sala baletowa

  • 16.30-17.30 NOWA grupa (KŁ)

  • 17.30-19.00 Dzieci, młodzież, dorośli średnio-zaawansowani i zaawansowani (KŁ)

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Pogonowskiego 27/29

sala baletowa

Wtorek

sala baletowa

  • 16.20-17.20 Dzieci i młodzież NOWA (KKB)

sala baletowa

Czwartek

sala baletowa

  • 16.20-17.20 Dzieci i młodzież NOWA (KKB)

Szkoła Podstawowa nr 9 os. Dolnośląskie 204a Bełchatów

sala treningowa

Poniedziałek

sala treningowa

  • 17.00-18.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 2

  • 18.00-19.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 3

  • 19.00-20.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 5

sala treningowa

Wtorek

sala treningowa

  • 17.00-18.00 Karate dla dzieci i młodzieży NOWA GRUPA

  • 18.00-19.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 4

sala treningowa

Czwartek

sala treningowa

  • 17.00-18.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 2

  • 18.00-19.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 3

  • 19.00-20.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 5

sala treningowa

Piątek

sala treningowa

  • 17.00-18.00 Karate dla dzieci i młodzieży NOWA GRUPA

  • 18.00-19.00 Karate dla dzieci i młodzieży Grupa 4

Instruktorzy:
KK- Katarzyna Krzywańska
TJ- Tomasz Jończyk
KŁ- Katarzyna Łuczak
KKB- Karolina Kobylińska
ML- Mikołaj Lewandowski
MD- Monika Dąbrowska

Asystenci instruktorów:
PB- Patrycja Brodek
MSz- Michał Szymczak