Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Zrzeszona w Polskiej Unii Karate Tradycyjnego oraz w Polskim Związku Karate Tradycyjnego

Aktualność

Międzyklubowa Mikołajkowa Gala Karate ŁAKT 2020 LINK

2020-12-20

MIĘDZYKLUBOWA MIKOŁAJKOWA GALA KARATE 2020

ORGANIZATOR: ŁÓDZKA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO

Impreza w internecie

LINK do Gali 

Galę sfinansował Wydział Sportu Urzędu Miasta Łodzi.

Największą furorę nie tylko wśród dzieci zrobiły jagodowe pianki do dezynfekcji Dezzi sprezentowane przez Firmę WSN Sp. z o.o.

Dziękujemy za upominki Pani Katarzynie Dudkowiak, Panu Marcinowi Młynarczykowi ( książki i ebooki #Dumneorłytomy ) oraz Panu Zdzisławowi Woźnickiemu za mnóstwo gadżetów.

Tradycyjnie każdy otrzymał kalendarz 2021 zaprojektowany przez najlepszego Andrzeja Olawę vel Olawińskiego.

 

Wyniki Międzyklubowej Mikołajkowej Gali Karate 2020

Przedszkolaki Dziewczęta:

I miejsce: Daria Denus CKKT Bushi (20)

II miejsce: Ada Makowska ŁAKT (1)

III miejsce: Laura Gmerek ŁAKT (6)

IV miejsce: Hanna Stępień ŁAKT (4)

Przedszkolaki Chłopcy:

I miejsce: Franciszek Drążkowski TKKT Kumade (31)

II miejsce: Bartosz Wilanowicz ŁAKT (18)

III miejsce: Adam Zarębski ŁAKT (12)

IV miejsce: Mikołaj Wilmański ŁAKT (27)

Białe pasy - Dziewczęta:

I miejsce: Maja Sturlis ŁAKT (49)

II miejsce: Amelia Przybyłowicz ŁAKT (37)

III miejsce: Weronika Kmieciak ŁAKT (53)

IV miejsce: Aleksandra Szarata CKKT Bushi (40)

Białe pasy - Chłopcy:

I miejsce: Juliusz Błoch Dragosfera (58)

II miejsce: Artur Krzywobłocki ŁAKT (55)

III miejsce: Grzegorz Chałubek ŁAKT (56)

IV miejsce: Grzegorz Czyżewski ŁAKT (60)

Żółte pasy (8 kyu) - Dziewczęta:

I miejsce: Alicja Stasiak ŁAKT Pabianice (68)

II miejsce: Milena Prośniak CKKT Bushi (69)

III miejsce: Stella Cieplik ŁAKT (75)

IV miejsce: Józefina Olawa vel Olawińska ŁAKT (74|)

Żółte pasy (8 kyu) - Chłopcy:

I miejsce: Paweł Sobczyński KK 44 (84)

II miejsce: Mateusz Brandt Dragosfera (82)

III miejsce: Mikołaj Szewczyk ŁAKT (87)

IV miejsce: Eliasz Ziembikiewicz CKKT Bushi (79)

Pomarańczowe i zielone pasy (7-6 kyu) - Dziewczęta:

I miejsce: Julia Tatarynowicz Dragosfera (98)

II miejsce: Nadia Tatarynowicz Dragosfera (97)

III miejsce: Zoja Broncher Dragosfera (96)

IV miejsce: Natalia Maksymiuk Dragosfera (95)

Pomarańczowe i zielone pasy (7-6 kyu) - Chłopcy:

I miejsce: Filip Koziorowski KK 44 (114)

II miejsce: Igor Kubicki ŁAKT Pabianice (106)

III miejsce: Szymon Tworek TKKT Kumade (116)

IV miejsce: Bartosz Stasiak CKKT Bushi (112)

Niebieskie pasy (5-4 kyu) - Dziewczęta:

I miejsce: Lena Karwacka KK 44 (123)

II miejsce: Milena Frątczak KK 44 (122)

III miejsce: Daria Adamus ŁAKT (119)

IV miejsce: Lena Kulik Dragosfera (120)

Niebieskie pasy (5-4 kyu) - Chłopcy:

I miejsce: Jakub Mróz CKKT Bushi (131)

II miejsce: Kacper Baraniecki KK 44 (133)

III miejsce: Jan Wilczyński TKKT Kumade (135)

IV miejsce: Piotr Denus CKKT Bushi (130)

Brązowe pasy (3-1 kyu) - Dziewczęta:

I miejsce: Nelly Łagowska ŁAKT (139)

II miejsce: Amelia Szymańska ŁAKT (137)

III miejsce Lena Łagowska ŁAKT (138)

IV miejsce: Emilia Jasik TKKT Kumade (141)

Brązowe pasy (3-1 kyu) - Chłopcy:

I miejsce: Gabriel Frątczak KK 44 (144)

II miejsce: Szymon Szlendak TKKT Kumade (146)

III miejsce: Julian Grabowski TKKT Kumade (145)

IV miejsce: Jakub Dąbrowski Dragosfera (143)

Grupa starsza:

Białe pasy ( 9 kyu) – Kobiety

I miejsce: Anna Blumenfeld-Wrońska (147)

II miejsce: Natalia Serwatka (150)

III miejsce: Anna Lesiewicz (149)

IV miejsce: Anna Carleo (148)

Białe pasy ( 9 kyu) – Mężczyźni

I miejsce: Piotr Szymański (156)

II miejsce: Filip Pikiel (153)

III miejsce: Andriej Khaliavkin (152)

IV miejsce: Zdzisław Woźnicki (157)

Żółte pasy ( 8 kyu) :

I miejsce: Jakub Janik ŁAKT Bełchatów (158)

II miejsce: Paweł Szymański ŁAKT (187)

III miejsce: Katarzyna Raj ŁAKT Bełchatów (159)

Zielone pasy ( 6kyu) – Mężczyźni :

I miejsce: Rafał Leporowski ŁAKT Bełchatów (161)

II miejsce: Łukasz Ścigała ŁAKT Bełchatów (162)

III miejsce: Adrian Sencio ŁAKT Pabianice (160)

IV miejsce: Wojciech Zieliński ŁAKT (163)

Niebieskie pasy (5-4 kyu) – Mężczyźni :

I miejsce: Marek Rojewski ŁAKT (164)

II miejsce: Piotr Serwatka ŁAKT (166)

III miejsce: Mariusz Wojna ŁAKT (165)

IV miejsce: Dominik Rygiel ŁAKT Pabianice (163)

Brązowe pasy (3-1 kyu) :

I miejsce: Miłosz Wysmułek ŁAKT (168)

II miejsce: Paweł Samochin ŁAKT (169)

III miejsce: Witold Walas ŁAKT (173)

IV miejsce: Paulina Bojanowska ŁAKT Pabianice (167)

Czarne pasy (1 dan) – Kobiety :

I miejsce: Berenika Serwatka ŁAKT (177)

II miejsce: Andżelika Serwatka ŁAKT (176)

III miejsce: Alicja Zielińska ŁAKT (175)

IV miejsce: Monika Dąbrowska ŁAKT (178)

Czarne pasy (1-2 dan) – Mężczyźni :

I miejsce: Michał Świaboda ŁAKT (184)

II miejsce: Przemysław Radomiak ŁAKT Bełchatów (186)

III miejsce: Jan Zieliński ŁAKT (181)

IV miejsce: Adam Sarzyński ŁAKT (179)

 

 

Powrót