Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Zrzeszona w Polskiej Unii Karate Tradycyjnego oraz w Polskim Związku Karate Tradycyjnego

Aktualność

Nie dla COVIDA!!!

2020-08-30

Szanowni Państwo,

od lat nasza Akademia często realizuje programy dla dzieci i młodzieży ze środowisk zagrożonych patologiami społecznymi, które mają na celu promowanie życia bez używek.

Gorąco wspieramy akcję Monaru w Sokolnikach:

Pandemia Covid-19 postawiła nas przed koniecznością stworzenia oddziału przejściowego ( na pierwsze dwa tygodnie pobytu),   dla osób ,które chcą podjąć leczenie uzależnienia w naszym ośrodku.

W ośrodku  Monar w Sokolnikach nie mamy możliwości wydzielenia takiego oddziału w istniejącym budynku. Naszym pomysłem na rozwiązanie problemu jest zakup domku holenderskiego i ustawienie go na naszym terenie. Powstanie tego oddziału przejściowego jest konieczne, aby zapewnić bezpieczeństwo osobom leczącym się w ośrodku i nie dopuścić do rozprzestrzeniania się wirusa Covid-19.

Osoby, które przychodzą - pierwsze 2 tygodnie spędzą na oddziale przejściowym, gdzie będzie monitorowany ich stan zdrowia i po przeprowadzeniu testu na Covid-19 ,jeśli wynik będzie ujemny będą mogły  bezpiecznie dla siebie i innych włączyć się w społeczność terapeutyczną.

Koszt domku holenderskiego to kwota około 40.000 zł.

Jest to suma, która przekracza nasze możliwości finansowe ,dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy zechcieliby wspomóc nasza akcję. Covid-19 nie może być przeszkodą w  podejmowaniu leczenia tym, którzy chcą zmienić swoje życie.

Będziemy cieszyć się z każdej złotówki, każdej przekazanej sumy – nawet najmniejszej, która przybliży nas do realizacji naszego zamierzenia.

Pozostajemy z nadzieją.

Kadra i społeczność Ośrodka MONAR w Sokolnikach

Kto chciałby i może pomóc, może to uczynić poprzez link:

https://pomagam.pl/sokolniki-oddzial

W imieniu Pacjentów Monaru dziękujemy za wsparcie

Powrót